Інформаційна підтримка Конкурсу філософських стартапів

Вересень 14, 2018
Конкурс філософських стартапів

Науково-теоретичний часопис «Філософська думка» здійснюватиме інформаційну підтримку Конкурсу філософських стартапів, що організований за ініціативи Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Українського філософського фонду, Соціологічного центру ім. Н.В. Паніної та Академії публічного управління України.

361
Постійна адреса матеріалу
http://journal.philosophy.ua/node/7791

Конкурс покликаний привернути увагу до публічних форм філософського дискурсу та комунікації, які виходять за межі усталених інституційних академічних форматів (офіційна університетська освіта, академічні науково-дослідні установи у царині філософії тощо). Отже, йдеться про підтримку та розвиток публічності філософського дискурсу, посилення його впливу на інтелектуальне і суспільне життя в Україні.

Проекти мають функціонувати не менше 6 місяців. Також приймаються до розгляду проекти, створені менш ніж півроку тому. Такі проекти можуть подаватися до участі на позаконкурсній основі: вони будуть відзначені на урочистому нагородженні та представлені на сторінках одного з найближчих чисел часопису «Філософська думка», утім, цього року не можуть претендувати на одне з призових місць. Верхня межа «віку» проектів відсутня, отже до участі у Конкурсі будуть прийняті не лише нові проекти, а й такі, що діють тривалий час. 

Заявки можуть бути подані як безпосередніми організаторами чи учасниками проектів, так і третіми особами. Дедлайн подання – 1 листопада 2018 року.

Процедура підбиття підсумків Конкурсу і нагородження переможців відбудеться 15 листопада 2018 року у межах відзначення Міжнародного дня філософії. Проекти-переможці будуть представлені в одному з чисел часопису «Філософська думка».

Детальні умови Конкурсу та бланк Подання доступні за посиланням: http://philosophy.ua/?q=startup