Рік у мережі Інтернет

Червень 29, 2018
Філософська думка - Рік у мережі Інтернет

Минув рік від початку активного представлення часопису «Філософська думка» в інформаційному просторі мережі Інтернет. Протягом цього періоду здійснено помітний обсяг роботи, а також запропоновано кілька нововведень.  

422
Постійна адреса матеріалу
http://journal.philosophy.ua/node/7752

Розроблено сайт часопису, кількість відвідувань якого протягом року перевалила за сім тисяч.

Розміщено у відкритому доступі повнотекстові архівіви журналу за останні десять років.

Створено Facebook-сторінку часопису, кількість вподобань якої от-от сягне першої тисячі.

Оновлено відповідно до актуального стану справ сторінку «Філософської думки» у Вікіпедії.

Створено YouTube-каналу часопису та започатковано традицію оприлюднення аудіо та відео матеріалів круглих столів та інших заходів одразу після проведення.

На сайті часопису впроваджено потужні статистичні та аналітичні інструменти, які застосовано для аналізу архівів за минуле десятиріччя (результати представлено у ювілейному числі «Філософської думки» (№6 2017).

Впроваджено формат «розширених публікацій», що доповнюють друковані статті за рахунок графіки, таблиць або просто мають більший обсяг порівняно із друкованими матеріалами.

Започатковано традицію розміщення переддрукарських анонсів та фрагментів публікацій, що готуються до друку, а також фрагментів статей, які ще відсутні у відкритому доступі.

Сподіваємося, все це допомогло "Філософській думці" стати більш доступною і зручною для читачів, та будемо вдячні за коментарі і пропозиції щодо подальшого розвитку часопису в цьому напрямку!