Відкрито Youtube-канал "Філософської думки"

Червень 13, 2018
Відкрито Youtube-канал "Філософської думки"

На численні побажання читачів та авторів «Філософської думки» створено Youtube-канал часопису, де будуть доступні аудіо та відеозаписи заходів, які ініціює чи в організації яких бере участь «Філософська думка». Насамперед це записи регулярних круглих столів, матеріали яких зазвичай утворюють тематичне ядро відповідних чисел журналу.

461
Постійна адреса матеріалу
http://journal.philosophy.ua/node/7748

Першим матеріалом на каналі став аудіозапис (а далі будуть й відео) круглого столу «Проблема свободи у східних філософіях: теоретичні та екзистенційні виміри», що відбувся в Інституті філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України 12 червня 2018 року. Організаторами заходу стали Сектор історії східної філософії Відділу історії зарубіжної філософії та редакція науково-теоретичного часопису «Філософська думка», в одному з найближчих чисел якого будуть надруковані тексти доповідей та матеріали обговорення.

Аудіозапис та фотозвіт заходу доступні також на сайті розширеної електронної версії журналу. Сподіваємося, канал стане влучним доповненням розширеної електронної версії журналу, в якій, нагадаємо, від 2018 року доступні:

1) додаткові матеріали до статей, що виходять друком: аудіо та відеозаписи, фотозвіти, ілюстрації й таблиці тощо;

2) розгорнуті версії статей, рецензій та інших матеріалів, обсяг яких перевищує місткість паперового журналу;

3) переддрукарські анонси матеріалів, як-от аудіо та відеозаписи круглих столів і дискусій, скорочені версії доповідей тощо. 

Підписуйтесь на канал, щоб нічого не пропустити! Перейти на канал >>