На сайті часопису створено розділ "Постаті української філософії"

Червень 7, 2017

На сайті часопису «Філософська думка» розміщено повнотекстові архіви ще за два роки: 2011-й та 2012-й!

До речі, систематизація вже доволі помітного обсягу інформації дозволяє відстежити цікаві тенденції. Зокрема, чи помітили ви, що за роки існування часопис став справжньою енциклопедією вітчизняної філософії? Лише у випусках останніх семи років, які наразі розміщено на сайті часопису, доступні 73 статті про видатних представників української філософії від її витоків до сьогодення.

Джерелами такої інформації є не лише регулярні рубрики, як-то «Постаті» чи «Доторк: усні історії філософії», а й добірки матеріалів тематичних круглих столів, як-то «Київське філософське коло ХХ сторіччя» (2015 №3), «Інститут філософії – 70 років» (2016 №6), «Аналітична філософія: український досвід» (2012 №3), а також чимало інших. Власне кажучи, майже у кожному числі знаходимо матеріали, що висвітлюють імена, традиції, історію вітчизняної філософії.

Все це утворює величезний, але, строго кажучи, безсистемний масив інформації, який ми сьогодні починаємо перетворювати на корисний історично-біографічний ресурс, збираючи усі тематичні матеріали на окремій сторінці «Постаті» та обладнавши цю сторінку інструментами пошуку.

Ласкаво просимо користуватися!

193
Постійна адреса матеріалу
http://journal.philosophy.ua/node/7696