На сайті часопису доступні доповнені версії та переддрукарські анонси матеріалів

Лютий 14, 2018

«Філософська думка» вкотре підтверджує свій новаторський потенціал: від сьогодні на сайті часопису діє новий, нетиповий для фахових видань, розділ «Додаткові матеріали». В цьому розділі будуть доступні додаткові матеріали до статей, надрукованих у часописі «Філософська думка»: статистичні дані, ілюстрації, аудіо та відеозаписи – вся та інформація, яку суто технічно не здатний (і не має) вміщувати друкований журнал.

Формат таких «доповнених публікацій» (enhanced publications)[1], що був запропонований для використання у науковій періодиці 2009 року[2], нині використовують чимало іноземних наукових видань. Насамперед це стосується видань з різних галузей science, матеріали яких супроводжуються об’ємними розрахунками, кресленнями, статистичною інформацією тощо. Утім деякі філософські статті також виграють завдяки певним доповненням, посилання на які (за наявності) будуть доступні на боковій панелі поруч із метаданими статті.  

Зокрема, такі доповнення можуть бути доступними для матеріалів, що тільки готуються до друку: фотозвіти та аудіозаписи круглих столів, фрагменти текстів тощо.

Сподіваємося, що це нововведення буде корисним читачам часопису та підвищить оперативність та ефективність нашої спільної роботи. Як перший зразок пропонуємо увазі читачів доповнену версію статті Іламі Ясна «Філософський журнал у дзеркалі статистики: 2009-2017» (ФД №6 2017), яка містить близько 30 пояснювальних діаграм, що не увійшли у друковану версію статті.

 

[1] Див.: Enhanced Publications // https://en.wikipedia.org/wiki/Enhanced_publication.

[2] Vernooy-Gerritsen, Marjan (2009). Emerging standards for enhanced publications and repository technology: survey on technology. Amsterdam University Press.

375
Постійна адреса матеріалу
http://journal.philosophy.ua/node/7693